NOXO yra nakties būtybė ir vedlys šešėliniame žaidimų pasaulyje. Tiek realiame gyvenime, tiek skaitmeninėje erdvėje. NOXO nevertins žaidėjo pagal jo įgūdžių lygį ar planuojamą biudžetą. Kiekvienas žaidėjas nusipelno turėti geriausią įmanomą žaidimų patirtį.

 
 

NOXO produktai laikomi
puikiu pasirinkimu
žaidėjams, nes…

… dėl aštraus NOXO ausinių garso joks priešas nepriartės prie Jūsų nepastebėtas.

… kai naudojamos NOXO pelės, ergonomiški ir tikslūs žymeklio judesiai užtikrina geriausią našumą bet kuriame žaidime.

… kai žaidžiama naudojant NOXO klaviatūras, tuomet, ilgų žaidimų seansų metu, garantuojamas komfortas ir ilgaamžiškumas.

NOXO pagrindiniai elementai

ERGONOMINĖS SAVYBĖS

Atsakingai sukurti produktai padeda žaidėjams neeikvoti energijos, išlikti susikaupusiems ir žaisti ilgiau. NOXO produktų naudojimo paprastumas užtikrina malonią žaidimo patirtį kiekvienam žaidėjui.

IŠSKIRTINIS DIZAINAS

Gaminių dizainas skirtas komfortui ir žaidėjų įkvėpimui. Pasikartojantis NOXO simbolis primena portalą, sukurtą tarp dviejų sričių: realybės ir fikcijos. O pavadinimas NOXO yra užuomina į lotynišką žodį nox, reiškiantį naktį ir tamsą. Kaip ir naktis, „NOXO“ žaidimų įranga yra paslaptinga, drąsi ir nenugalima

FUNKCIONALUMAS

Produktai yra plataus funkcionalumo. Jie sukurti siekiant užtikrinti, kad sudėtingus judesius būtų lengva atlikti ir ilgus klaviatūros klavišų derinius pakeisti vienu paspaudimu. Paprastas judesių valdymas leidžia efektyviau žaisti ir pasiekti geresnių rezultatų.

PRIEINAMUMAS

Konkurencinga NOXO žaidimų produktų kaina leidžia juos išbandyti tiek pradedantiesiems, tiek tiems, kurie kompiuterinius žaidimus laiko savo hobiu. NOXO neskirsto žaidėjų pagal jų įgūdžių lygį ar planuojamą biudžetą. Kiekvienas žaidėjas nusipelno kuo geresnės žaidimų patirties.

 
 
 

Listen to the
new sound